Hakkımızda

Aksaray Merkez Öğretmenevi, AKSARAY İli Hashas Mah. Cumhuriyet Bulvarı No:139 AKSARAY adresinde yer alan 55 oda ve 120 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesisimizde restoran, lokal, çay bahçesi ve toplantı salonu mevcuttur.

1995 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmete açılan Aksaray Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, şehrin merkezinde ve gürültüden uzak konumu ile siz değerli üye, üye yakını ve tüm halkımıza kaliteli ve seviyeli bir konaklama imkanı sunmak; sosyal ve kültürel beklentileri karşılamak, boş zamanlarını iyi şekilde değerlendirmelerine ortam hazırlamak ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kaliteli ve ucuz hizmet sunmaktadır. Sevgi ve saygıya dayalı, güler yüzlü, hoşgörülü ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri kendi evinizin sıcaklığında, samimi ve güvenli bir ortamda misafir etmekten onur duyarız.

Aksaray Merkez Öğretmenevi, şehir merkezine 10 dakika (1 Km.) yürüme mesafesinde olup konaklama ünitesi, düğün salonu, restoran, lokal, çay bahçesi ve güler yüzlü personeli ile Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları, kamu personeli ve tüm vatandaşlarımızın hizmetindedir.

VİZYONUMUZ
1995 yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmete açılan Aksaray Öğretmen evi ve ASO Müdürlüğü her zaman çağdaş hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile geniş hizmet portföyüne sahip; Otel, Restaurant, Lokal, Çay bahçesi, Toplantı salonu,İnternet odası ve Düğün Salonlarıyla üyelerimize ve bütün halkımıza hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Şehrin merkezinde ve gürültüden uzak konumu ile siz değerli üye , üye yakınlarının ve bütün halkımızın sosyal ve kültürel beklentilerini karşılamak, boş zamanlarını değerlendirmelerine ortam hazırlamak ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kaliteli ve ucuz hizmet sunmaktadır. Sevgi ve saygıya dayalı,güler yüzlü, hoşgörülü ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri kendi evinizin sıcaklığında,samimi ve güvenli bir ortamda misafir etmekten onur duyarız.